Kişisel Bilgileriniz:
  Adınız:
  Soyadınız:
  Telefonunuz: 0
  Doğum tarihiniz: / / Gün / Ay / Yıl
  Mail Adresiniz:
 
VİZE İŞLEMLERİ
Mısır Vize işlemleri

1- YESIL (Hususi) GRI (Hizmet) ve KIRMIZI (Diplomatik) pasaportlara vize uygulanmamaktadir.

2-Konsolosluk Pasaportunuzun 2. sayfasindaki hamilinin imzasi bölümünün pasaport sahibi tarafindan imzali olmasini-- temdit süresinin seyahatin bitis tarihinden itibaren en az 6 Ay olmasini ve Pasaportta enaz 1 tane bos vize sayfasinin bulunmasini istemektedir.

3-Vize basvuru formlari Türkçe--Fransizca--Ingilizce olarak hazirlanmis olup eksiksiz olarak okunakli ve büyük harflerle doldurulmali ; mutlaka pasaport sahibi tarafindan imzalanmalidir.

4- Misir Baskonsoloslugu tüm vize müracaatlarini hafta içi her gün 10.00—12.00 saatleri arasinda kabul etmekte ve basvurulari 3-4 is gününde sonuçlanmaktadir.Expres vize uygulamasi yoktur.

5- Degerli yolcularimiz basvurularinizin Konsolosluklarin randevu sistemi ile çalismasi ve bayram - yilbasi- sömestr - fuar - paskalya - dil okulu vb gibi yogun basvurularin oldugu günlere rastlamasi durumunda konsolosluklarinda çok yogun olabilecegini dikkate alarak seyahat planinizi en az 30 gün önceden yapmanizi ve müracaatinizin sonuçlanmasi durumunda almis oldugunuz vizenin üzerindeki yazili olan bilgilerin dogrulugunu mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sitemizde yer alan tüm resim, metin ve içeriklerin telif hakları ETC Tur'a aittir. Hiçbir şekilde izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm bilgi ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. © 2010 ETC Tur