Kişisel Bilgileriniz:
  Adınız:
  Soyadınız:
  Telefonunuz: 0
  Doğum tarihiniz: / / Gün / Ay / Yıl
  Mail Adresiniz:
 
VİZE İŞLEMLERİ
Ürdün Vize işlemleri

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize almak zorundadırlar.

2-YEŞİL (Hususi) GRİ (Hizmet) ve KIRMIZI (Diplomatik) pasaportlardan vize istenmektedir.

4-Ürdün'e Kara yolu ile seyahat edecek olan yolcular vizelerini Ankara'daki Elçilikten , Hava yolu (Uçak) ile seyahat edecek olan yolcular ise vizelerini Ürdün'de gidecekleri havalimanından alabilirler.

5-Ürdün Krallığı Büyükelçiliği tüm vize başvurularında yeni çekilmiş--rötuşsuz ve arka fonu beyaz özelliklere sahip vesikalık resimleri kabul etmektedir.Lütfen Pasaportunuzun 2. sayfasındaki hamilinin imzası bölümünün imzalı ve pasaport temdit süresinin en az 6 ay olmasına dikkat ediniz.

6- Elçilik başvuru esnasında tüm evrakların orijinal’lerini görmek isteyebileceği gibi mevcut evrakların dışında da ek evrak talep edebilir veya şahsi görüşmeye çağırabilir.

7-Vize başvuru formları Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanmış olup eksiksiz olarak okunaklı ve büyük harflerle doldurulmalı ; mutlaka pasaport sahibi tarafından imzalanmalıdır

8- Ürdün Krallığı Büyükelçiliği tüm vize başvurularını hafta içi her gün 09.00—12.00 saatleri arasında vize başvurularını kabul etmekte ve vize müracaatlarını başvurudan 2-3 iş günü sonra sonuçlandırmaktadır. Expres vize uygulaması yoktur.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sitemizde yer alan tüm resim, metin ve içeriklerin telif hakları ETC Tur'a aittir. Hiçbir şekilde izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm bilgi ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. © 2010 ETC Tur